LQM2HPN2R2NJCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2HPN2R2NJCL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM2HPN2R2NJCL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 175 MOHM SMD
Fitxak: LQM2HPN2R2NJCL.pdf
  • Mezua
LQM2HPN2R2NJCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM2HPN2R2NJCL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 175 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3398 pcs Datuen fitxa LQM2HPN2R2NJCL.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series LQM2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 30MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1A 219 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 219 mOhm Max Uneko balorazioa 1A