LQH55DN2R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH55DN2R2M03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH55DN2R2M03L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.2A 29 MOHM SMD
Fitxak: 1.LQH55DN2R2M03L.pdf2.LQH55DN2R2M03L.pdf3.LQH55DN2R2M03L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Mezua
LQH55DN2R2M03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH55DN2R2M03L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.2A 29 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series LQH55
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2220 (5750 Metric)
Beste izenak 490-10762-2
LQH55DN2R2M03L-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 80MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 40.6 mOhm Max 2220 (5750 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 40.6 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.2A Uneko - Saturazioa -