LQH44PN2R2MP0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH44PN2R2MP0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH44PN2R2MP0L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.8A 49 MOHM SMD
Fitxak: LQH44PN2R2MP0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
LQH44PN2R2MP0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH44PN2R2MP0L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.8A 49 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 582667 pcs Datuen fitxa LQH44PN2R2MP0L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1515 Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
estali Shielded Series LQH44
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-5326-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 70MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 58.8 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 58.8 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.8A Uneko - Saturazioa 2.5A