LQH43PB2R2M26L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH43PB2R2M26L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.5A 50.4 MOHM
Fitxak: LQH43PB2R2M26L.pdf
  • Mezua
LQH43PB2R2M26Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH43PB2R2M26L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.5A 50.4 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300006 pcs Datuen fitxa LQH43PB2R2M26L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Shielded Series LQH43
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant 45MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.12A 50.4 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 50.4 mOhm Max Uneko balorazioa 1.12A
Uneko - Saturazioa 2.3A