LQH3NPZ2R2MGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH3NPZ2R2MGRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH3NPZ2R2MGRL
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.73A 104.4 MOHM
Fitxak: 1.LQH3NPZ2R2MGRL.pdf2.LQH3NPZ2R2MGRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LQH3NPZ2R2MGRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH3NPZ2R2MGRL fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.73A 104.4 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 672817 pcs Datuen fitxa 1.LQH3NPZ2R2MGRL.pdf2.LQH3NPZ2R2MGRL.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1212 (3030 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
estali Shielded Series LQH3
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1212 (3030 Metric) Beste izenak 490-15961-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 50MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.73A 104.4 mOhm Max 1212 (3030 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 104.4 mOhm Max Uneko balorazioa 1.73A
Uneko - Saturazioa 1.18A