LQH32NH151J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH151J23L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH32NH151J23L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 4.85OHM SMD
Fitxak: 1.LQH32NH151J23L.pdf2.LQH32NH151J23L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQH32NH151J23Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH32NH151J23L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 150UH 80MA 4.85OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 600307 pcs Datuen fitxa 1.LQH32NH151J23L.pdf2.LQH32NH151J23L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series LQH32
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 40 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-17356-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 4.85 Ohm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 4.85 Ohm Uneko balorazioa 80mA