LQH32MN100J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN100J23L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH32MN100J23L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 190MA 1.8 OHM SMD
Fitxak: 1.LQH32MN100J23L.pdf2.LQH32MN100J23L.pdf3.LQH32MN100J23L.pdf4.LQH32MN100J23L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQH32MN100J23Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH32MN100J23L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 190MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series LQH32
balorazio - Q @ Freq 35 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-2505-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max
Uneko balorazioa 190mA Uneko - Saturazioa -