LQH32DN3R3M23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32DN3R3M23L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH32DN3R3M23L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 530MA 260 MOHM
Fitxak: LQH32DN3R3M23L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQH32DN3R3M23Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH32DN3R3M23L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 3.3UH 530MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306576 pcs Datuen fitxa LQH32DN3R3M23L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series LQH32
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 490-9816-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 530mA Uneko - Saturazioa -