LQH2MCN8R2M02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MCN8R2M02L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2MCN8R2M02L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 255MA 1.43 OHM
Fitxak: 1.LQH2MCN8R2M02L.pdf2.LQH2MCN8R2M02L.pdf3.LQH2MCN8R2M02L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQH2MCN8R2M02Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2MCN8R2M02L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 8.2UH 255MA 1.43 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Unshielded Series LQH2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 490-12031-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 1.43 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.43 Ohm Max
Uneko balorazioa 235mA Uneko - Saturazioa -