LQH2HPN2R2MM0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPN2R2MM0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQH2HPN2R2MM0L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.25A 176 MOHM
Fitxak: 1.LQH2HPN2R2MM0L.pdf2.LQH2HPN2R2MM0L.pdf
  • Mezua
LQH2HPN2R2MM0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQH2HPN2R2MM0L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.25A 176 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7029 pcs Datuen fitxa 1.LQH2HPN2R2MM0L.pdf2.LQH2HPN2R2MM0L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series LQH2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 10MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 176 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 176 mOhm Max Uneko balorazioa 1.25A