LQG15WH2N2S02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQG15WH2N2S02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQG15WH2N2S02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 1A 60 MOHM
Fitxak: 1.LQG15WH2N2S02D.pdf2.LQG15WH2N2S02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
LQG15WH2N2S02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQG15WH2N2S02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2NH 1A 60 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2364777 pcs Datuen fitxa 1.LQG15WH2N2S02D.pdf2.LQG15WH2N2S02D.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
estali Unshielded Series LQG15
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 490-15212-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Air
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 2.2nH Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.51mm)
Frekuentzia - Self Resonant 8GHz Deskribapen zehatza 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 1A 60 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max Uneko balorazioa 1A