LFD21859MDP1A049
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LFD21859MDP1A049
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena RF DIPLEXER 859MHZ/1.92GHZ 0805
Fitxak: 1.LFD21859MDP1A049.pdf2.LFD21859MDP1A049.pdf
  • Mezua
LFD21859MDP1A049ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LFD21859MDP1A049 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena RF DIPLEXER 859MHZ/1.92GHZ 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6563 pcs Datuen fitxa 1.LFD21859MDP1A049.pdf2.LFD21859MDP1A049.pdf
Series - Return Loss (Behe Band / High Band) -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Beste izenak 490-8596-1 Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasun banda (behe / altuera) 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz Deskribapen zehatza RF Diplexor 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad