GRM3196T2A2R0CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM3196T2A2R0CD01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM3196T2A2R0CD01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2PF 100V T2H 1206
Fitxak: 1.GRM3196T2A2R0CD01D.pdf2.GRM3196T2A2R0CD01D.pdf
  • Mezua
GRM3196T2A2R0CD01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM3196T2A2R0CD01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 2PF 100V T2H 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5983 pcs Datuen fitxa 1.GRM3196T2A2R0CD01D.pdf2.GRM3196T2A2R0CD01D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea T2H
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor T2H 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 2pF eskaerak General Purpose