GRM2196P2A3R5CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196P2A3R5CD01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM2196P2A3R5CD01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.5PF 100V P2H 0805
Fitxak: GRM2196P2A3R5CD01D.pdf
  • Mezua
GRM2196P2A3R5CD01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM2196P2A3R5CD01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 3.5PF 100V P2H 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6008 pcs Datuen fitxa GRM2196P2A3R5CD01D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea P2H
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.5pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor P2H 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 3.5pF eskaerak General Purpose