GRM216R71H331KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM216R71H331KA01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM216R71H331KA01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Fitxak: 1.GRM216R71H331KA01D.pdf2.GRM216R71H331KA01D.pdf3.GRM216R71H331KA01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GRM216R71H331KA01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM216R71H331KA01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.028" (0.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series GRM
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 490-11570-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 330pF