GRM155R6YA474ME01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM155R6YA474ME01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM155R6YA474ME01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 35V X5R 0402
Fitxak: 1.GRM155R6YA474ME01D.pdf2.GRM155R6YA474ME01D.pdf3.GRM155R6YA474ME01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
GRM155R6YA474ME01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM155R6YA474ME01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.47UF 35V X5R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 490-10463-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 0.47µF