GRM1555C1H9R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C1H9R9DA01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM1555C1H9R9DA01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 9.9PF 50V NP0 0402
Fitxak: 1.GRM1555C1H9R9DA01D.pdf2.GRM1555C1H9R9DA01D.pdf3.GRM1555C1H9R9DA01D.pdf
  • Mezua
GRM1555C1H9R9DA01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM1555C1H9R9DA01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 9.9PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 9.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 9.9pF eskaerak General Purpose