GRM033R71H101KA12J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H101KA12J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71H101KA12J
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 50V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71H101KA12J.pdf2.GRM033R71H101KA12J.pdf3.GRM033R71H101KA12J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
GRM033R71H101KA12Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71H101KA12J fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 100PF 50V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose