GRM033R71A472KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71A472KA01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R71A472KA01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 10V X7R 0201
Fitxak: 1.GRM033R71A472KA01D.pdf2.GRM033R71A472KA01D.pdf3.GRM033R71A472KA01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GRM033R71A472KA01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R71A472KA01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 4700PF 10V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-3192-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 4700pF