GRM033R61E331KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R61E331KA01E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033R61E331KA01E
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 25V X5R 0201
Fitxak: GRM033R61E331KA01E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GRM033R61E331KA01Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033R61E331KA01E fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 25V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 945990 pcs Datuen fitxa GRM033R61E331KA01E.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-17029-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 330pF