GRM033C80J683ME84D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033C80J683ME84D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM033C80J683ME84D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 6.3V X6S 0201
Fitxak: 1.GRM033C80J683ME84D.pdf2.GRM033C80J683ME84D.pdf3.GRM033C80J683ME84D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
GRM033C80J683ME84Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM033C80J683ME84D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.068UF 6.3V X6S 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X6S
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 490-9983-2
GRM033C80J683ME84D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 0.068µF