GRM0335C2A5R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0335C2A5R9DA01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM0335C2A5R9DA01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.9PF 100V C0G/NP0 0201
Fitxak: 1.GRM0335C2A5R9DA01D.pdf2.GRM0335C2A5R9DA01D.pdf3.GRM0335C2A5R9DA01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
GRM0335C2A5R9DA01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM0335C2A5R9DA01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 5.9PF 100V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 5.9pF eskaerak General Purpose