GRM0225C1E8R9DA03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM0225C1E8R9DA03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRM0225C1E8R9DA03L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.9PF 25V C0G/NP0 01005
Fitxak: 1.GRM0225C1E8R9DA03L.pdf2.GRM0225C1E8R9DA03L.pdf3.GRM0225C1E8R9DA03L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
GRM0225C1E8R9DA03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRM0225C1E8R9DA03L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 8.9PF 25V C0G/NP0 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series GRM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 490-13751-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 8.9pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) kapazitantzia 8.9pF