GQM1875C2E8R2DB12D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM1875C2E8R2DB12D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GQM1875C2E8R2DB12D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603
Fitxak: 1.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf2.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf3.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
GQM1875C2E8R2DB12Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GQM1875C2E8R2DB12D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.032" (0.80mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GQM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 8.2pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency