GJM0335C1ER60WB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0335C1ER60WB01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GJM0335C1ER60WB01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.6PF 25V NP0 0201
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
GJM0335C1ER60WB01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GJM0335C1ER60WB01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.6PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GJM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.6pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 0.6pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency