GJM0335C1E7R2DB01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0335C1E7R2DB01J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GJM0335C1E7R2DB01J
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: 1.GJM0335C1E7R2DB01J.pdf2.GJM0335C1E7R2DB01J.pdf3.GJM0335C1E7R2DB01J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
GJM0335C1E7R2DB01Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GJM0335C1E7R2DB01J fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 7.2PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GJM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 7.2pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 7.2pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency