GCM32ER71H105KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32ER71H105KA37L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM32ER71H105KA37L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Fitxak: 1.GCM32ER71H105KA37L.pdf2.GCM32ER71H105KA37L.pdf3.GCM32ER71H105KA37L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
GCM32ER71H105KA37Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM32ER71H105KA37L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 490-8065-2
GCM32ER71H105KA37L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1µF