GCM31MR71E105KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR71E105KA37L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM31MR71E105KA37L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.GCM31MR71E105KA37L.pdf2.GCM31MR71E105KA37L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GCM31MR71E105KA37Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM31MR71E105KA37L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188006 pcs Datuen fitxa 1.GCM31MR71E105KA37L.pdf2.GCM31MR71E105KA37L.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 490-6066-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1µF