GCM188R92A222KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R92A222KA37D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM188R92A222KA37D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 100V X8R 0603
Fitxak: 1.GCM188R92A222KA37D.pdf2.GCM188R92A222KA37D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
GCM188R92A222KA37Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM188R92A222KA37D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 2200PF 100V X8R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3369968 pcs Datuen fitxa 1.GCM188R92A222KA37D.pdf2.GCM188R92A222KA37D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2200pF