GCM188R71H223KA37J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71H223KA37J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM188R71H223KA37J
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Fitxak: 1.GCM188R71H223KA37J.pdf2.GCM188R71H223KA37J.pdf3.GCM188R71H223KA37J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
GCM188R71H223KA37Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM188R71H223KA37J fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-8022-2
GCM188R71H223KA37J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.022µF