GCM188R71C474KA55D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71C474KA55D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM188R71C474KA55D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603
Fitxak: 1.GCM188R71C474KA55D.pdf2.GCM188R71C474KA55D.pdf3.GCM188R71C474KA55D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
GCM188R71C474KA55Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM188R71C474KA55D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-4775-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.47µF