GCM1885C2A7R2DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1885C2A7R2DA16D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM1885C2A7R2DA16D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 7.2PF 100V NP0 0603
Fitxak: 1.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf2.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
GCM1885C2A7R2DA16Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM1885C2A7R2DA16D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 7.2PF 100V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3251829 pcs Datuen fitxa 1.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf2.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 7.2pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 7.2pF eskaerak Automotive