GCM1555C1H5R9DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1555C1H5R9DA16D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM1555C1H5R9DA16D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402
Fitxak: 1.GCM1555C1H5R9DA16D.pdf2.GCM1555C1H5R9DA16D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
GCM1555C1H5R9DA16Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM1555C1H5R9DA16D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7901429 pcs Datuen fitxa 1.GCM1555C1H5R9DA16D.pdf2.GCM1555C1H5R9DA16D.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 5.9pF eskaerak Automotive