GCM0335C1E2R7CD03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM0335C1E2R7CD03D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCM0335C1E2R7CD03D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.7PF 25V NP0 0201
Fitxak: 1.GCM0335C1E2R7CD03D.pdf2.GCM0335C1E2R7CD03D.pdf3.GCM0335C1E2R7CD03D.pdf
  • Mezua
GCM0335C1E2R7CD03Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCM0335C1E2R7CD03D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 2.7PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series GCM
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.7pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 2.7pF eskaerak Automotive