GCD216R72A102KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCD216R72A102KA01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GCD216R72A102KA01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Fitxak: 1.GCD216R72A102KA01D.pdf2.GCD216R72A102KA01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
GCD216R72A102KA01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GCD216R72A102KA01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2176440 pcs Datuen fitxa 1.GCD216R72A102KA01D.pdf2.GCD216R72A102KA01D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.024" (0.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series GCD
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak Automotive