GC331CD72W473KX03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GC331CD72W473KX03L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GC331CD72W473KX03L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206
Fitxak: 1.GC331CD72W473KX03L.pdf2.GC331CD72W473KX03L.pdf3.GC331CD72W473KX03L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
GC331CD72W473KX03Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GC331CD72W473KX03L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.047UF 450V X7T 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7T
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series GC3
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 490-13998-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF