GC331AD72E333KX01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GC331AD72E333KX01D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GC331AD72E333KX01D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206
Fitxak: 1.GC331AD72E333KX01D.pdf2.GC331AD72E333KX01D.pdf3.GC331AD72E333KX01D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GC331AD72E333KX01Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GC331AD72E333KX01D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 0.033UF 250V X7T 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea X7T
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series GC3
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 490-13989-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.033µF