GA342QR7GD152KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342QR7GD152KW01L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GA342QR7GD152KW01L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Fitxak: 1.GA342QR7GD152KW01L.pdf2.GA342QR7GD152KW01L.pdf3.GA342QR7GD152KW01L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
GA342QR7GD152KW01Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GA342QR7GD152KW01L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series GA3
balorazio Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 490-3490-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 1500pF