FSRH090100RN000B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSRH090100RN000B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 72 OHM SOLID 5MM
Fitxak: FSRH090100RN000B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
FSRH090100RN000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSRH090100RN000B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FERRITE CORE 72 OHM SOLID 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 438107 pcs Datuen fitxa FSRH090100RN000B.pdf
Mota Round Series FSRH
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material RN Luzera 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Inpedantzia @ maiztasuna 72 Ohm @ 100MHz Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 72 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.354" Dia (9.00mm) Length 0.394" (10.00mm)