DLW5BTN101SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTN101SQ2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW5BTN101SQ2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 6A 2LN 100 OHM SMD
Fitxak: 1.DLW5BTN101SQ2L.pdf2.DLW5BTN101SQ2L.pdf3.DLW5BTN101SQ2L.pdf
  • Mezua
DLW5BTN101SQ2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW5BTN101SQ2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 6A 2LN 100 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Series DLW5B
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Horizontal, 4 J-Lead Beste izenak 490-4019-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 100 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.098" (2.50mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 100MHz 6A DCR 9 mOhm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 9 mOhm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 6A