DLW5BTH251TQ2K
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTH251TQ2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW5BTH251TQ2K
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 3A 2LN 250 OHM SMD
Fitxak: 1.DLW5BTH251TQ2K.pdf2.DLW5BTH251TQ2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
DLW5BTH251TQ2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW5BTH251TQ2K fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 3A 2LN 250 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169906 pcs Datuen fitxa 1.DLW5BTH251TQ2K.pdf2.DLW5BTH251TQ2K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Series DLW5B
balorazio AEC-Q200 Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 250 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.098" (2.50mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250 Ohms @ 100MHz 3A DCR 20 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm Uneko balorazioa (Max) 3A