DLW5ATN151MQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATN151MQ2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW5ATN151MQ2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 2LN 150 OHM SMD
Fitxak: 1.DLW5ATN151MQ2L.pdf2.DLW5ATN151MQ2L.pdf3.DLW5ATN151MQ2L.pdf4.DLW5ATN151MQ2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DLW5ATN151MQ2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW5ATN151MQ2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 5A 2LN 150 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Series DLW5A
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak 490-11944-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 150 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.093" (2.35mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm Uneko balorazioa (Max) 5A