DLW5ATH450TQ2K
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATH450TQ2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW5ATH450TQ2K
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 4A 2LN 45 OHM SMD
Fitxak: 1.DLW5ATH450TQ2K.pdf2.DLW5ATH450TQ2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
DLW5ATH450TQ2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW5ATH450TQ2K fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 4A 2LN 45 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135809 pcs Datuen fitxa 1.DLW5ATH450TQ2K.pdf2.DLW5ATH450TQ2K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Series DLW5A
balorazio AEC-Q200 Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 45 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.093" (2.35mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 100MHz 4A DCR 13 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 13 mOhm Uneko balorazioa (Max) 4A