DLW5ATH112MQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5ATH112MQ2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW5ATH112MQ2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 1.5A 2LN 1.1 KOHM SMD
Fitxak: 1.DLW5ATH112MQ2L.pdf2.DLW5ATH112MQ2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Mezua
DLW5ATH112MQ2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW5ATH112MQ2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 1.5A 2LN 1.1 KOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100699 pcs Datuen fitxa 1.DLW5ATH112MQ2L.pdf2.DLW5ATH112MQ2L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) Series DLW5A
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak 490-16539-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 1.1 kOhms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.093" (2.35mm) Iragazki mota Power, Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.1 kOhms @ 100MHz 1.5A DCR 56 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 56 mOhm Uneko balorazioa (Max) 1.5A