DLW43MH201XK2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW43MH201XK2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLW43MH201XK2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Fitxak: DLW43MH201XK2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DLW43MH201XK2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLW43MH201XK2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48021 pcs Datuen fitxa DLW43MH201XK2L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series DLW43
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak 490-14325-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 200µH @ 100kHz
Altuera (Max) 0.114" (2.90mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 200µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 110mA DCR 4.5 Ohm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 4.5 Ohm Uneko balorazioa (Max) 110mA