DLP2ADA350HL4L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP2ADA350HL4L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLP2ADA350HL4L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Fitxak: 1.DLP2ADA350HL4L.pdf2.DLP2ADA350HL4L.pdf3.DLP2ADA350HL4L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DLP2ADA350HL4Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLP2ADA350HL4L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 5V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Series DLP2A
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0804 (2010 Metric), 8 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Lerro kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia @ maiztasuna 35 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.036" (0.92mm)
Iragazki mota Signal Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 150mA DCR 1 Ohm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1 Ohm
Uneko balorazioa (Max) 150mA Homologazioak -