DLP11SN201HL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP11SN201HL2L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLP11SN201HL2L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Fitxak: 1.DLP11SN201HL2L.pdf2.DLP11SN201HL2L.pdf3.DLP11SN201HL2L.pdf4.DLP11SN201HL2L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DLP11SN201HL2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLP11SN201HL2L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 5V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Series DLP11
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0504 (1210 Metric), 4 Lead Beste izenak 490-5146-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 200 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.036" (0.92mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 110mA DCR 3.88 Ohm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 3.88 Ohm Uneko balorazioa (Max) 110mA