DHSF44D332ZRXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44D332ZRXB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DHSF44D332ZRXB
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 20KV Z5U DISK
Fitxak: 1.DHSF44D332ZRXB.pdf2.DHSF44D332ZRXB.pdf3.DHSF44D332ZRXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DHSF44D332ZRXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DHSF44D332ZRXB fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 3300PF 20KV Z5U DISK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 20000V (20kV) tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 2.047" Dia (52.00mm) Series DHS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Disk, Metal Fitting - Threaded Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Requires Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.083" (27.50mm)
Ezaugarriak High Voltage Deskribapen zehatza 3300pF -20%, +80% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded
kapazitantzia 3300pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DHSF44D102ZH2B
DHSF44D102ZH2B
fabrikatzaileak: Murata Electronics
deskribapena: CAP CER 100PF 20KV Z5U DISK
Stockean: 3593 pcs
Deskarga: DHSF44D102ZH2B.pdf
RFQ
DHSF44F182ZNXB
DHSF44F182ZNXB
deskribapena: CAP CER 1800PF 30KV Z5U DISK
Stockean: 2594 pcs
Deskarga: DHSF44F182ZNXB.pdf
RFQ
DHS8S
DHS8S
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V