DHS4E4F591KH2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHS4E4F591KH2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DHS4E4F591KH2B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 590PF 30KV N4700 DISK
Fitxak: 1.DHS4E4F591KH2B.pdf2.DHS4E4F591KH2B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DHS4E4F591KH2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DHS4E4F591KH2B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 590PF 30KV N4700 DISK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3616 pcs Datuen fitxa 1.DHS4E4F591KH2B.pdf2.DHS4E4F591KH2B.pdf
Tentsioaren balioa 30000V (30kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea N4700
Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia x 1.161" L (30.00mm x 29.50mm) Series DHS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Disk, Metal Fitting - Threaded Beste izenak 490-7973
DHS4E4F591KH2B-ND
Tenperatura operatiboa 20°C ~ 85°C Muntaketa mota Requires Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 590pF ±10% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor N4700 Disk, Metal Fitting - Threaded kapazitantzia 590pF