DFE252012F-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE252012F-2R2M=P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFE252012F-2R2M=P2
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.3A 82 MOHM
Fitxak: DFE252012F-2R2M=P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFE252012F-2R2M=P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFE252012F-2R2M=P2 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.3A 82 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136504 pcs Datuen fitxa DFE252012F-2R2M=P2.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series DFE252012F
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 490-13055-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Inductor 2.3A 82 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 82 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.3A Uneko - Saturazioa 3.6A